Duben 2008

4.kapitola

22. dubna 2008 v 22:23 | Stesii |  -*Harry Potter a moc země*-
tkže (:D) protože komenty píšete poctivě , rozhodla jsem se přidat 4 kapitolu.....opět doufám v co nejvíc komentářů....
PS: Autorovi/autorce nej komentáře věnuji další kapitolku! tk se snažte...
PPS: pravopisných chyb si nevšímejte, opravím je později :)
Už vás nebudu víc zdržovat....pěkné počteníčko!

3. kapitola

18. dubna 2008 v 14:34 | Stesii |  -*Harry Potter a moc země*-
limit pěti komentářů jste splnili na výbornou , takže tady máte za odměnu další, v pořadí třetí kapitolku. Limit je tentokrát 10 komentářů a opět platí : čím víc komentů , tím dřív bude kapitola. :D
PS: byla bych ráda i za nějakou objektivní kritiku :D

už je to tu zase :D new lay

16. dubna 2008 v 21:54 | Stesii
tak tak, neodolala jsem a prohlížela jsem si layouty od různých autorů, až jsem narazila (samozřejmě díky mé milované Lyjheril :D) na výtvory Areneis a vybrala jsem si klásnej vzhled (ano...k komentech jsem prohlašovala že nesnášim, když na mě z lay čučí nějaká holka, mno alespoň musíte uznat , že takhle teda rozhodně nečučí :D)
takže dodávám další anketu :D

Drabble pro Branwen

15. dubna 2008 v 20:42 | Stesii |  Drabbles
tak jsem napsala další double drabbble ( přesně 200 slov, na polovinu bych to nezkrátila ani omylem...:D ale to snad nevadí:D) pro Branwen a zadaná slova byla : Belatrix, piknik, slon, střelec. Ano ano, velmi těžké:D tak přeju hezké počteníčko a koukejte komentovat!

Info** + anketa

12. dubna 2008 v 23:23 | Stesii |  Drabbles
Tkže , rozhodla jsem se psát drabble (už jsem jich pár napsala, ale ehm...) :D no v každém případě, bych byla ráda, kdyby jste mi někdo třeba zadali pár slov, podle kterých budu psát.... thats all........Yours Stesii

new layout + anketa

12. dubna 2008 v 23:17 | Stesii |  --*Info*--
vzhledem k tomu , že ne všichni milujou růžovou tak jako já , jsem se rozhodla pro menší změnu vzhledu. tk co tomu říkáte??

2. kapitola

12. dubna 2008 v 20:26 | Stesii |  -*Harry Potter a moc země*-
tk tady máte další kapitolku...snad jen..komentujte, komentujte....:D limit je 5 komentářů od různých lidí (já vim, je to málo, ale nechce se mi vás přetěžovat) PS: čím víc komentů, tím dřív bude další kapitolka
yours Stesii

Double drabble

12. dubna 2008 v 17:14 | Stesii |  Drabbles
tak Jsme s Lajheril napsaly každá svoje drabble (já teda double drabble) na slova
Stesii, Lajheril, Sirius, žena, bestie :D
PS: nemuselo to být HP , i když v mém případě je:D hezké počteníčko

Zjištění

12. dubna 2008 v 13:39 | Stesii |  Drabbles
Zkáza , podprsenka, Sirius, Lilly.
"Siriusi! Nevíš kde mám tu podprsenku? Dneska jsi byl úžasnej! James by to nezvládl líp." zavolala na něj Lilly Evansová.
"No dovol, přece mě s ním nemůžeš vůbec srovnávat! Takový nemehlo.Zkus mu někdy něco svěřit a bude to tvoje zkáza." ozval se Čmuchal. " Mimochodem, ta podprsenka je tady, ale na tvém místě bych si radši vzal tu černou."
"Vždyť mi bude prosvítat pod tričkem!" pohoršeně mu odpověděla přes závěs na kabince.
"Tak to zkus a já se podívám, jak to vypadá jo?"
"Tak dobře. Podej mi ji."
Sirius se pousmál.Konečně bude vědět, jestli James nekecá když říká, že Lilly má nádherný kozy.
Nekecal.

1. kapitolka

7. dubna 2008 v 23:07 | Stesii |  -*Harry Potter a moc země*-
Tkže tady máte pokračování, je to sice trochu kratší, ale co se dá dělat? hlavně moc prosím komenty, bez nich další nebude....:D vaše Stesii
Cože?? Jak může letět do Londýna? Co tam? Vždyť....ne, to přece nejde! Jak se může někdo dostat do minulosti? Podle všech zásad cestování v čase je tohle nemožné.Tahle situace tedy neexistuje. Nemůže existovat.
Ale to je taky blbost. Jak něco, o čem jasně ví, že se právě děje, nemůže existovat? Jediná možnost jak tohle vysvětlit, je sen. Ale to je přece taky hovadina. Sakra!
Mezitím, co Harry přemýšlel, jeho testrál několikrát zakroužil nad metropolí a potom se střemhlav snesl dolů k zemi. Jeho pasažéra probral až ne zrovna šetrné přistání a následný dopad do hromady odpadků. Nutno dodat , že to nebyly zrovna po růžích vonící. Spíš po zkaženém mase. A to maso bylo určitě velmi , velmi staré, plesnivé a rozložené.
"Kámo, seš v pohodě?" ozval se někde nad Potterem v hromadě odpadků Ronův hlas.
"A-asi jsem. No tak mi pomoz ne?" přidušeně odpověděl hlas z kontejneru. Nedýchalo se mu zrovna dvakrát dobře a navíc dopadl na něco velmi ostrého. To něco se mu také při každém nádechu zařezávalo do zad. Všudy přítomný smrad mu také moc nepřidal a tak netoužil po ničem jiném, než se odtamtud dostat ven. A to co nejrychleji.
"Jak se ti , pro Merlina, povedlo zapadnout tam tak hluboko?"
"Dobrá otázka, taky bych rád věděl, proč musím spadnout zrovna do takovýho humusu! Sakra! To si určitě ten zkurvenej kretén....ÁÁÁÁÁÁÁÁ!"
"Harry!!" zaječela Hermiona, která se mezitím také zapojila do osvobozování svého spolužáka a dala se do zuřivého hrabání, do kterého se zapojil i Neville a Lenka. Ginny vše pozorovala z bezpečné vzdálenosti. Ještě ke všemu stála tak , aby se k ní nedonesl ten strašlivý zápach.
Žádná odpověď, jen zlověstné ticho. Maso si smrdělo vesele dál.
"Harry! Co se děje? No tak se doprdele ozvi!" řval k smrti vyděšený Ron. V nastálém tichu bylo slyšet jen zrychlený dech čtyř zachránců a přežvykování testrálích čelistí. Ti si právě pochutnávali na něčem podezřelém z vedlejšího kontejneru.
Po necelých patnácti vteřinách se vzduchem mihla hůlka a ticho protrhl rázný hlas Lenky.
"Evanesco!" Na tento povel zmizel celý obsah kontejneru. Čtyři studenty ovál čistý vzduch a byl to tak skvělý pocit, že na chvíli úplně zapoměli, proč se vůbec hrabali v odpadcích. Jako první si to uvědomil Neville.
"No tak už vylez, máme tady práci. Musíme zachránit Blacka , ne?" řekl a naklonil se nad kontejner aby se podíval, jak na tom jeho spolužák je. Ten pohled, co se mu naskytl, ale rozhodně neočekával.
Myslel si, že "Evanesco" prostě odklidí odpadky a na dně zůstane ležet Harry , který vstane a ihned se vydá napomoc svému kmotrovi, kvůli kterému vlastně letěli do Londýna.
Přesně to samé si myslela Ginny.
Hermionu zase ihned napadlo, jestli si Harry snad něco nezlomil nebo jestli bylo kouzlo dost účinné na takovou horu odpadků. Nikdy nepovažovala Lenku za odbornici na praktická kouzla.
Ron se divil, co asi zajímavého má Harry na tom dně, že neleze ven. Jde přeci o Siriuse, a on si klidně leží v kontejneru. Ale třeba jeho kamarád našel něco k jídlu. Nedivil by se mu tedy, proč tam stále je. Weasley měl sám už docela velký hlad, jak si právě uvědomil. Nahnul se tedy blíž, aby se podíval, jestli Harrymu něco nezbylo. No co, jeho heslo přeci znělo : Když máš hlad, není co rešit...
Lenka už přemýšlela, co za kouzelnické příšerky by se mohlo skrývat v mudlovském kontejneru a co tam s nimi asi Potter dělá. Proto se i ona naklonila přes okraj.
To co uviděli však každého z nich bez vyjímky šokovalo. Kouzlo "Evanesco" bylo účinné. Možná až moc účinné.
Dno kontejneru bylo naprosto čisté, bez jediného odpadku. A bez Haryho Pottera. Na dně totiž nebylo vůbec nic.
"Evanesco přece nefunguje na lidi, že ne?" zeptal se zmatěně Neville a všichni se automaticky podívali na Hermionu. Ta to určitě bude vědět.
"Ne. Nemělo by. Nesmí. Ale....kde je potom Harry?" zeptala se třaslavým hlasem a dál hypnotizovala dno. Oči měla rozšířené strachem a rozrušením. "No tak to není sranda. Kde je?!"
To co řekla, byla samozřejmě pravda. Co by jste také čekali od chodící knihovny? Ovšem jednu věc vědět nemohla.
Harry Potter už dávno nebyl člověk.

tkže takový menší infíčko:D

6. dubna 2008 v 21:54 | Stesii |  --*Info*--
tkžee aojkyy já jsem Stesii , začínající (ehm....) autorka HP fanfiction , jestli napíšu něco originálního ještě nevííím :D
napsala jsem už 2 kapitoly ke společné poovídce na www.zazo.estranky.cz .....
jinak tohle všechno , i tenhle blog :D je tady kvůli jisté osůbce, která se menuje Lajheril :D a ona mě násilím donutila psát:D
tkže jenom doufám že mi budete psát co nejvíc komentů a já se podle toho zařídim a budu přidávat kapitolky......:D tkže na viděnou
yours Stesii :-*

prolog

6. dubna 2008 v 21:47 | Stesii |  -*Harry Potter a moc země*-
Tkže aojky.....tohle je moje první povídka.....
"AVADA KEDAVRA!" vyslovil až moc známý hlas kletbu smrti.
Harry odevzdaně sledoval zelený paprsek nesoucí konec jeho života: radosti , přátelství, lásky, podpory, odpuštění, pocitu viny,zrady, strastí , starostí , bolesti a utrpení jak duševního tak fyzického. Těžko říct , jaké je horší. A smrti. Hlavně smrti.Tato přemíra pocitů za tak krátkou dobu ho neuvěřitelně vyčerpala. Možná měl sílu vzdorovat. Před rokem, před měsícem, týdnem, včera....před hodinou...před 15 , možná 5 minutami. Ale teď už ne. Něco jako by ho něco donutilo poddat se smrti. Nemohl už nic dělat ani kdyby chtěl.
Cítil se naprosto prázdný. Neviděl žádný filmový pás přehrávající jeho až příliš krátký smutný život, který takto uboze končí...
Zelená......všude okolo jeho těla....okolo jeho duše. Drží ji ve svých kleštích. Nemůže se hnout. Prostě to nejde. Pomalu se smiřuje s tím, že ho takhle bude držet roky.
"Existuje po smrti čas? Tímhle to opravdu všechno končí? Nic víc? Jen samá zelená? Barva kletby smrti.Barva mých očí? Barva očí mé matky. Proč mi tahle historie nedá pokoj ani po smrti? Sakra..........Proč jsem to schytal všechno já? Nebyl jsem nikdy ničím výjimečný , i když mi to všichni kromě Snapea říkali. A kde jsem teď? Co je na tom výjimečného?"
"Všechno." ozvala se prostá odpověď z prostoru. Vzápětí zelená pohasla.Najednou se jeho mysl odtrhla od jakéhokoli přemítání o životě, osudu smrti i od toho záhadného hlasu.
Ticho ho celého naplňovalo. Veškerá tma , která na okamžik vystřídala zelenou se začala vstřebávat do rudé záře ohně.Když červená barva zaplnila prostor okolo něj, začala prostupovat skrz jeho "tělo". Postupně se do něj vpíjela až s ním zcela splynula.
Harry nemohl myslet na nic jiného než na spalující žár v jeho nitru. Ovládal ho a zároveň jím byl ovládán.Do červeného ohně se začala odněkud připojovat modrá záře vody. Životodárné tekutiny neustále přibývalo až dorazila k Harryho duši momentálně planoucí rudým plamenem. Oheň se s vodou proplétal a obojí bez jakékoli změny mizelo v lidské postavě, která se teď člověku podobala pouze tvarem.
Okolo Harryho se začal zvedat větrný vír .Tornádo, které by ho za normálních podmínek zabilo ho nadzvedlo několik metrů nad zem. Roztáhl ruce, vítr procházel jeho tělem a Harry ho pohlcoval.
Vše se zastavilo a vír ustal.
Harry postupně dopadal na zem do trávy. Byl by se vsadil , že tam předtím nebyla. Začala prorůstat jeho tělem spolu s kořeny , hlínou a kusy skály, které jako by se právě vytvořily z ničeho - stejně jako oheň, voda a vítr.....
Opět modrá, ale tentokrát ve formě blesku, obrovského výboje elektřiny narazila do mladíkova už tak velmi neobvyklého těla. Všechna energie byla pohlcena stejně jako všechno světlo. Nastala opět klidná a tajemná tma.
* * *
Vzbudil se. Nevěděl kde je ani co se s ním dělo před několika hodinami. Lépe řečeno , nepamatoval si skoro nic.
Jako ve snu se postavil na nohy. Jediný pohled na ně ho navrátil do reality.Jen neveřícně vykulil oči.
Strašně by ho zajímalo, odkdy má průhledné nohy, které jsou vyplněny vírem vody , ohně, a nějakého divného do modra zabarveného plynu, to všechno doplněno podivnými zelenými proužky připomínající kořeny a trávu. Aby toho nebylo málo, občas tím vším proběhl nějaký ten výboj elektřiny.
Prohlédl si i vzbytek svého těla . Obrysy mělo úplně normální až na to , co bylo vidět uvnitř. Jak už stačil vypozorovat , sem tam se mu břichem prohnala nějaká ta vlna protkaná mini blesky a následovaná ohněm. Jediná změna oproti tomuto zaběhnutému " normálu" byli dlaně a chodidla. Pravá dlaň připomínala moře ale byla v ní sladká voda, která se dala bez potíží pít, i když to Harry vůbec nepotřeboval. Na levé dlani neustále hořel malinký plamínek, který se zvětšoval na jeho přání až do dvoumetrové výšky. Levé chodidlo naplňovalo malinké tornádo různě se otáčící a rotující.Pravé chodilo bylo z hlíny, vyrůstaly z něj kořínky a v klenbě dokonce nějaké kytičky. Když pomyslel na to , jak asi voní, k nosu se mu donesla vůně fialek a nějakého tropického ovoce.
"To už mi asi nohy smrdět nebudou"
, pomyslel si s úšklebkem.
Celkem se děsil toho , jak asi vypadá v obličeji. Chtěl se na sebe podívat a tak se poprvé pořádně porozhlédl po okolí.
Nacházel se na nějaké louce se spoustou rozmanitých květin od těch nejobyčejnějších až po doposud neobjevěné roztodivné druhy. Plácek byl v trojúhelníkovém tvaru. Na jedné straně klasický smíšený les, na té druhé prales a místo třetí moře s nádherně průzračnou vodou a asi čtyřmi metry široké pískové pláže. Uprostřed palouku na kterém se nacházel se blištila studánka s čirou vodou.
Bylo tu nádherně.Dříve neměl moc času vnímat krásu přírody, ale takové okouzlující místečko , jako je tohle k tomu přímo vybízelo. Měl chuť skákat čistou radostí. Odrazil se nohama od země , vyskočil a čekal zase prudký dopad na zem , ale nestalo se tak. Zůstal ve vzduchu a vznášel se do čím dál větší výšky, stal se něco jako jeho součástí, gravitace teď pro něj neexistovala. Sice si toho všimnul až teď, ale už při odlepení chodidel od země se jeho tělo začalo měnit.
Získalo barvu vzduchu , takže bylo téměř průhledné, skoro neviditelné. Vlnky prohánějící se s ohněm a blesky jeho tělem protkaným kořínky nahradily jemné poryvy větru podobájící se hmotě v mysláce a několik tornád.
Na okamžik se zahlédl ve studánce jako v zrcadle. Vlasy které uviděl byly jen asi metr dlouhými bezbarvými pramínky povlávajícími v neexistujícím větru. Jen oči byly pořád stejné a nezměniny se oproti tomu , když stál na zemi.. Skládaly je ze čtyř barev. Bělmo mělo trochu namodralou barvu podobnou eletrické záři, první a nejtenší kruh duhovky byl zelený, ve druhém jako by se přeléval oceán, takže střídal tmavě a světle modrou a kroužek nejblíže černé panenky byl ohnivě rudý stejně jako v něm planoucí plamínky . Na Harryho tváři se zračil nekonečný údiv a překvapení, který se vzápětí změnil na blažený ůsměv.
Cítil nekonečnou sounáležitost s větrem a vzduchem. Tato pouta se mu zdála mnohem pevnější než jakýkoli vztah k lidem. Jako by nikdo jiný kromě něj a přírody nikdy nebyl.
Vznášel se několik metrů nad zemí.Pomalu se blížil nad koruny stromů. Kdyby se trochu natáhl, mohl by spatřit to , co je za nimi, ale ještě se mu nechtělo. Čekal, až ho tam větřík vynese sám.
Zavřel oči. Opravdu si ten pocit užíval. Bylo to osvobozující a ani náhodou se ten pocit nedal srovnávat s letem na koštěti nebo testrálovi...
Už mu zbívalo jen otevřít oči a spatřit horizont. Nechtěl se už déle napínat a tak je pomalinku otevřel a …...nic. Jenom tma a pod ním nějaká světýlka. Docela ho to vyděsilo, zvlášť když si uvědomil že na něčem sedí , není to zrovna moc pohodlné, mrznou mu ruce, jeho tělo je zase normálně lidské a to Něco právě zamávalo obrovskými černými křídly a začalo prudce klesat dolů k těm světýlkům.
Měl co dělat , aby se udržel. Za sebou uslyšel dva výkřiky.
Zděšeně si uvědomil, že jeden patřil na stoprocent Hermioně a ten druhý Ronovi. Z narůstajícím pocitem strachu si domyslel , že to , na čem sedí je testrál a přibližující se světýlka pod ním jsou londýnská.

-*mE*-

6. dubna 2008 v 21:20 | Stesii |  --*About mE*--
Nickname --*-- Stesii
Pravé jméno --*-- Štěpánka
Věk --*-- 15
Datum narození --*-- 26/2/1993
vzdělání --*-- zatím pouze základní
Znamení zvěrokruhu --*-- Ryby
Hobbies --*-- MUsiC , Klavír (8 let , uff :D), Dramaťák, Power jóga, čtení, zpívání (i když falešné...:D), atd...
ICQ --*-- 347-196-492
My THe BEST:
zpěvačka --**-- Avril Lavigne
Skupina --**-- Jonas Brothers
další skupiny (jen příležitostně) --**-- Sum41, Linkin Park, My chemical Romance
number --**-- 4
barva --**-- mění se nepravidelně a neustále :D , ale nesnášim zelenomodrou
Film --**-- Camp Rock, Pán Prstenů, Piráti z Karibiku, Hancock, Wanted, Super náhradník....
Seriál --**-- Hannah Montana, M*A*S*H
......když mě ještě něco napadne tk to sem dám....:D